دسته‌بندی نشده

شناسایی کولر گازی تقلبی ال جی

کولرهای گازی ال جی جزو بهترین کولرهای موجود در بازار هستند که با توجه به کیفیت و دوام بالایی که دارند طرفداران زیادی را نه تنها در ایران بلکه از سراسر جهان به سمت خود جذب نموده اند. این کولرها در انواع مختلف اینورتردار و بدون اینورتر و در ظرفیتهای متنوع عرضه بازار می شوند و به دلیل فروش بالایی که دارند افراد متقلب دست به تقلب در زمینه این کولرها زده و اجناس بی کیفیت را با برچسب گذاری به ال جی با ظرفیتهای بالاتر تبدیل می کنند و با این کار سود زیادی را به جیب می زنند. این افراد از تمام هوش خود برای فریب مشتریان استفاده می کنند و راههایی را برمی گزینند که افرادی که بدون اطلاعات اولیه اقدام به خرید کولر گازی می کنند بدون شک به دام این افراد سودجو می افتند. اما راهکارهایی وجود دارند که با توجه به آنها و روشهای شناسایی کولر گازی تقلبی ال جی، می توان اجناس تقلبی را شناسایی کرد و از گرفتار شدن در دام جعل فروشان در امان بمانیم.

ابتدا از فروشنده نام مدل کولر گازی را بپرسید همچنین عکس پنل و موتور کولر گازی را از ایشان درخواست کنید. روی دریافت این اطلاعات بسیار پافشاری کنید زیرا اکثر متقلبان از دادن نام مدل کولر گازی سر باز می زنند. در این صورت شکی نداشته باشید که ریگی به کفش فروشنده است و باید از او دوری کرد!

در صورت دریافت نام مدل کولر گازی ال جی، آن را در مرورگر اینترنت جستجو کنید. اگر در میان کولرهای گازی ال جی چنین مدلی وجود داشته باشد شرکت LG در وبسایت خود به آدرس lg.com صفحه ای را به این محصول اختصاص داده که مرورگر اینترنت لینک آن را در ردیفهای اول به شما پیشنهاد می کند. در این لیک (صفحه) تصاویر کولر گازی به علاوه مشخصات کامل آن قید شده که شما می توانید را با تصاویر فروشنده مقایسه کنید. اگر با جستجوی مدل کولر گازی در اینترنت، لینکی از وبسایت ال جی به شما پیشنهاد نشد اطمینان داشته باشید که آن کولر گازی تقلبی است.

تمام محصولات ال جی در وبسایت lg.com وجود دارند

نکاتی مهم که باید هنگام خرید کولر گازی ال جی به آنها توجه داشته باشید:

  • هر فروشنده ای که ادعا کرد کولر گازی ال جی ساخت کره دارد مطمئن باشید کلاه بردار است، چون کولر گازی های ال جی موجود در بازار مونتاژ تایلند، چین یا ترکیه هستند. پس زدن برچسب “made in korea” روی کولرهای گازی ال جی دو دلیل بیشتر ندارد: اول اینکه جنس کاملا تقلبی است. دوم اینکه این کولر اصل است ولی با زدن این برچسب و گفتن این که این کولر ساخت خود کره است، قیمت آن را بیشتر می کنند.
  • اگر نام مدلی که فروشنده به شما اعلام کرد در سایت ال جی موجود نبود، قطعا تقلبی است و اگر فروشنده گفت که مدل ما سفارش امارات یا هر کشور دیگری هست و به همین خاطر در سایت ال جی موجود نیست، قطعا دروغی بیش نیست و مدل پیشنهادی فروشنده تقلبی است. امکان ندارد که ال جی کولری تولید کرده باشد که در وبسایت lg وجود نداشته باشد.
  • در حال حاضر کولر گازی ال جی با ظرفیت 30000 در ایران وجود ندارد (البته کولر گازی 30000 ال جی به صورت سفارشی توسط شرکت گلدیران وارد بازار ایران می شود اما از قیمتهای بسیار بسیار بالایی برخوردار هستند).

نمونه ای از تقلب در کولر گازی ال جی:

بهترین و ساده ترین راه شناسایی کولر گازی ال جی، جستجوی مدل آن در اینترنت و بررسی موجودیت آن مدل در وبسایت ال جی است. زیرا در وبسایت ال جی تصاویر و مشخصات کولر گازی به صورت بسیار واضح نمایش و توضیح داده شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 100 مگابایت. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.