نوشته های مربوط به کولر گازی

قیمت کولر گازی پرتابل | کولر گازی سیار

کولر گازی پرتابل در واقع به کولر گازی اطلاق می شود که قابلیت جابه جایی و حالتی قابل حمل داشته باشد. کولر گازی پرتابل برای افرادی که مستاجر هستند و یا اینکه امکان نصب سایر مدل های کولر گازی را ندارند می تواند گزینه مناسبی باشد. کولر گازی پرتابل به شرایط خاصی برای نصب نیاز ندارد و شما می توانید تنها دستگاه را از کارتون خارج کرده و با انجام مراحل طبق دفترچه راهنما در عرض چند دقیقه از کولر گازی خود استفاده نمایید.

ظرفیت کولر گازی پرتابل

این مدل کولر گازی تنها از یک یونیت تشکیل شده که تمامی اجزای آن داخل یک محظفه یعنی یونیت داخلی جای شده اند. کمپرسور این کولر گازی در داخل خود دستگاه نصب شده و هوای خنک مورد نیاز را تامین و بوسیله ی فن دمنده از طریق دریچه های روی بدنه به بیرون منتقل می کند. علت نامگذاری این مدل کولر گازی به پرتابل به این دلیل است که در ابعاد و وزن کمی ساخته می شوند همچنین به منظور جابه جایی و حمل راحت از چرخ های متحرک زیر دستگاه استفاده شده است. به طور معمول این سری از سیستم های تهویه مطبوع در ظرفیت هوادهی 12000 و 14000 و 15000 با قابلیت عملکرد سرد و گرم طراحی و ساخته می شوند. در حال حاضر شرکت های داخلی و خارجی بسیاری در خصوص ساخت و طراحی کولر گازی فعالیت دارند که سالانه میلیون ها دستگاه تولید و روانه بازار رقابت می کنند. بکارگیری تکنولوژی های مدرن و پیشرفته در ساخت این تجهیزات سبب افزایش راندمان و بازدهی آنها می گردد. با توجه به ظرفیت های موجود می توان در فضاهایی با حداکثر متراژ 30 مترمربع از کولرهای پرتابل استفاده کرد و در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه رساند.

ویژگی های کولر گازی پرتابل

در محیط هایی که با کمبود فضا مواجه هستید و یا اینکه امکان نصب دیگر سیستم های تهویه مطبوع وجود ندارد به منظور ایجاد هوای مطلوب میتوان از کولر گازی پرتابل بهره مند شد. از ویژگی های این محصولات میتوان به عدم اشغال فضای مفید اشاره کرد. همچنین به دلیل سهولت در جابه جایی میتوان در مواقعی که نیاز به دستگاه نیست آنرا از فضای اتاق جمع آوری نمود. برای نصب این دستگاه نیازی به اتصالات و سیستم پیچیده ای نیست و میتوان گفت بسیاری از هزینه های مورد نیاز برای نصب و نگهداری دستگاه حذف می شود. فیلترهای بکار رفته در کولر گازی سبب بهبودی کیفیت هوای تنفسی می گردد.

مزایای کولر گازی پرتابل

1- کولر گازی پرتابل با قدرت خنک کنندگی بالا طراحی و تولید می گردد.

2- به دلیل ظرفیت بالای هوادهی، درکوتاهترین زمان ممکن توانایی سرد کردن فضا را دارد.

3- دارای ظاهری زیبا می باشد و با هر فضای داخلی همخوانی دارد.

4- با توجه به قابلیت سرمادهی و گرمادهی، دیگر به سیستم های حرارتی نیازنیست و در هزنیه ها صرفه جویی می شود.

5- دارای فیلتر چند لایه به منظور بهبود کیفیت هوا می باشد.

6- به دلیل قرار داشتن کمپرسور داخل کولر نیاز به صرف هزینه جدا برای نصب کمپرسور نیست.

7- از ورود گرد و غبار به داخل جلوگیری می کند.

8- ایجاد سرمای مطلوب و  بدون رطوبت.

9- نیاز به مکانی برا ی نصب کمپرسور نمی باشد.

10- مدل‌های جدید کولر گازی پرتابل دارای عملکرد کم صدا، مجهز به کنترل از راه دور، نمایشگر، فیلتر قابل شستشو و قابلیت تنظیم دور فن هستند.

11- نیاز به نصاب حرفه ای برای نصب کولر گازی پرتابل نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 100 مگابایت. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.