نوشته های مربوط به کولر گازی

تفاوت کولرگازی AMP26K با BMP26K | تفاوت AMP با BMP

کولر گازی ال جی Dual Inverter با توان 26 هزار چند سالی است در بازار موجود می باشد. کیفیت بالای ساخت برای دوام و کار کردن در هنگام کار از مشخصات بارز می باشد که همه خریداران را راضی کرده است. به لطف اینورتر کم مصرف که برد آن بر روی کمپرسور قرار دارد مصرف برق را بسیار پایین می آورد. چند مدل مختلف از کولر گازی 26000 ال جی دوال اینورتر موجود می باشد که هنگام خرید با آن مواجه می شوید و ممکن است باعث سردرگمی در انتخاب شما شود.

دوال اینورتر چیست؟

قبل از هر چیز اجازه دهید در خصوص موتور Dual INVERTE ال جی برای شما توضیحاتی ارائه دهیم. کمپرسور موتور که همان منبع تولید هوای خنک و گرم می باشد از نیروی برق برای تولید هوا استفاده می کند. کمپرسور های عادی نیروی الکتریسته بیشتری را در هنگام فرایند تبدیل گاز داخل موتور به هوا مصرف می کند. ال جی برای کاهش مصرف انرژی برق, برد کم مصرف Dual Inverter را بر روی موتور نصب کرده است که در هنگام ورود جریان برق به داخل موتور تناوب جریان الکتریکی را می گیرد و این جریان را به صورت خطی و یک میزان به موتور می فرستد. عمل تبدیل کردن جریان برق در موتور باعث می شود برق کمتری برای تولید هوای خنک مصرف شود. نکته قابل ذکر این است که دوال اینورتر به معنی دو بار تبدیل کردن می باشد یعنی در برابر کولر گازی های عادی دو برابر و در مقابل کولر گازی اینورتر یک برابر کمتر مصرف می کند که بسیار کم مصرف و از لحاظ هزینه های بعد از نصب، بسیار به صرفه می باشد.

تفاوت BMP26K و AMP26K

تفاوت اصلی در فیلتر +Plasmaster™Ionizer ( یونایزر پلاسمستر ) و وجود Wifi می باشد که در مدل AMP26K موجود و در مدل BMP26K موجود نیست. اما کار فیلتر +Plasmaster™Ionizer چیست؟ فیلتر +Plasmaster™Ionizer قابلیت از بین بردن تا 99.9 درصد از باکتری های موجود در هوا را دارد و با رد کردن هوای اتاق از فیلتر و بازیافت آن حتی می تواند بوی بد را نیز از بین برده و هوای کاملا سبکی را در محیط تزریق کند. این ویژگی که علامت آن وجود 7 عدد شش ظلعی منتظم در کنار یکدیگر، به شکل لانه زنبور بر روی پنل داخلی، سمت راست، قسمت پایین است، به خصوص برای افراد دارای آلرژی یا شهرهای با درصد آلودگی بالا بسیار عالی می باشد. این علامت بر روی پنل کولر گازی AMP26K قابل مشاهده است اما روی BMP26K وجود ندارد.

از لحاظ ظاهری هم پنل این دو کولرگازی اختلاف جزئی با هم دارند و پنل کولر گازی AMP26K به دلیل وجود امکانات و فناوریهای بیشتر، از ضخامت بیشتری هم برخوردار است اما این ضخامت نه تنها از زیبایی کولر نکاسته بلکه دکوراسیون چشم نوازی به آن بخشیده است. به خصوص اگر همین پنل با رنگ مشکی ارائه شود قدرت خارق العاده آن در شیک نمودن دکوراسیون منزل به تصویر کشیده خواهد شد. مدل مشکی این کولر دقیقا با همین امکانات با نام ART-26K شناخته می شود و در بازار نیز وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 100 مگابایت. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.